Bezpieczeństwo użycia produktu Untoxin i efekty uboczne

Zestaw naturalnych składników zawartych w Untoxin nie wywołuje żadnych efektów ubocznych, jednak zalecamy przestrzeganie właściwych dawek. Odradzamy zażywania dawek większych niż zalecane. Osoby cierpiące na schorzenia powinny skonsultować się z lekarzem przed rozpoczęciem stosowania Untoxin.


Untoxin jest naturalnym preparatem ziołowym, którego najwyższą jakość gwarantuje producent. Zgodnie Ustawą z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia (Dz. U. Nr 171, poz. 1225) sprzedawany przez nas suplement został zgłoszony do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Warszawie.


Preparat został zatwierdzony i przebadany przez służby i instytuty epidemiologiczne w Polsce, co potwierdzają poniższe certyfikaty.


Untoxin Suplement diety 42 g netto (60 kapsułek)


Suplement diety, w skład którego wchodzi cynk, który między innymi pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Porcja dzienna: 2 kapsułki Sposób użycia: 2 kapsułki dziennie po posiłku, popijając dużą ilością wody

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia, kobiet w ciąży oraz karmiących. Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu. Zalecany jest zróżnicowany sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Ze względu na zawartość lukrecji gładkiej preparat przeciwwskazaniami do spożywania preparatu są: nadciśnienie tętnicze, choroby nerek i wątroby, zaburzenia sercowo-naczyniowe oraz hipokalemia. Nie może być spożywany z lekami moczopędnymi, glikozydami nasercowymi, kortykosteroidami, środkami przeczyszczającymi oraz innymi lekami, które mogą nasilać zaburzenia elektrolitowe.

Substancje czynne 2 kapsułki
Wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus)
W tym eleuterozydów
200 mg
1,6 mg
L-Arginina 200 mg
L-Lizyna 150mg
L-Karnityna 120 mg
Sproszkowane pestki dyni piżmowej (Cucurbita moschata Duch.) 120 mg
Wyciąg z korzenia Maca (Lepidium meyenii) 80 mg
Wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon L.) 10 mg
Wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej (Glycyrrhiza glabra L.) 20 mg
Sproszkowany korzeń Sarsaparilla (Smilax officinalis L.) 20 mg
Cynk 10 mg / 100% RWS*
*RWS- referencyjna wartość spożycia

Składniki:
chlorowodorek L-argininy, żelatyna wołowa, fumaran L-karnityny, wyciąg z korzenia żeń-szenia syberyjskiego (Eleutherococcus senticosus) (zawartość eleuterozydów: 0,8%), chlorowodorek L-lizyny, sproszkowane pestki dyni piżmowej (Cucurbita moschata Duch.), wyciąg z korzenia Maca (Lepidium meyenii), tlenek cynku, substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, wyciąg z korzenia lukrecji gładkiej (Glycyrrhiza glabra L., sproszkowany korzeń sarsaparilla (Smilax officinalis L.), wyciąg z owoców żurawiny wielkoowocowej (Vaccinium macrocarpon L.), barwnik: dwutlenek tytanu, substancja przeciwzbrylająca: dwutlenek krzemu.Zawiera lukrecję – chorzy na nadciśnienie powinni unikać nadmiernego spożycia.Sposób przechowywania: Przechowywać w temperaturze pokojowej w miejscu suchym i niedostępnym dla małych dzieci. Chronić przed światłem i wilgocią.Wyprodukowano dla:
VITALINV LIMITED S.K.A.
Al. Jerozolimskie 100
00-807 Warszawa